Hakkımızda

KURUMSAL

  • Sırakapılar Mah. Saltak Cad. Umut Apt. No:64 Kat:2 Daire:3 Merkezefendi / DENİZLİ
  • 0(258) 212 0 444
  • sideiplik@sideiplik.com.tr

Hakkımızda

1996 yılında pamuk ipliği üretimiyle başladığımız tekstil maceramıza, 2003 yılından beri, tekstil endüstrisinin öne çıkan ürünü olan ve son yıllarda pazar payını önemli ölçüde artıran rejenere iplik üretimiyle devam etmekteyiz.
 
Kalite ve müşteri memnuniyetini herşeyden üstün tutan şirket politikamız doğrultusunda, kaliteli ipliğin ancak kaliteli hammaddeden üretileceği düşüncesi ile, 2008 yılında şirket bünyesi altında Ege Elyaf kurulmuştur. Ege Elyaf’ın kurulması ile birlikte, kendi hammaddesi ile yüksek kalitede üretim yapan bir iplik şirketi olma yolunda ilk adım atılmıştır.
 
Kaliteyi ilk sırada tutan Side İplik olarak,sadece en son teknolojininkullanıldığı ve yüksek kalitede ürünlerin yer aldığı rekabetçi pazarlar içerisinde yer almayı tercih etmekteyiz. Beş yılda bir bütün makine parkurumuzu yenileyerek ve dünya tekstil endüstrisindeki gelişmeleri düzenli olarak takip ederek bu rekabetçi ortam içerisinde bulunmanın gerekliliklerini yerine getirmekteyiz. 

Side İplik olarak temel amacımız,kalitesi dünya standartlarındaki testlerle onaylanmış olan ürünlerimizi rekabetçi fiyatlarımızla buluşturaraktekstil pazarının önde gelen şirketlerinden biri olmaktır.

1996 yılında başladığımız tekstil maceramıza,şimdi daha büyük bir zevkle,yirmi yıllık tecrübe ve birikimimizle ve hiç durmayan kalite yatırımlarımızla, bu amaç doğrultusunda devam etmekteyiz.